O nas

Biuro Rachunkowo Podatkowe SOWA zostało założone w roku 1992 przez Grażynę Gudowicz, w oparciu o Świadectwo Kwalifikacyjne nr 23425 wydane przez Ministra Finansów. Od 1997 roku Pani Grażyna Gudowicz jest licencjonowanym doradcą podatkowym, działającym na podstawie wpisu nr 02237, wydanym przez Przewodniczącego Krajowej Rady Doradców Podatkowych. W 2005 roku Biuro Rachunkowo Podatkowe SOWA zostało przekształcone na działalność prowadzoną w formie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością.

Zapewniamy indywidualne podejście do każdego klienta, dobierając odpowiednią osobę do specyfikacji Państwa firmy. Dedykowany specjalista jest do Państwa ciągłej dyspozycji.

Biuro SOWA posiadając ponad 20-letnie doświadczenie w zakresie prowadzonej działalności oraz zatrudniając wykwalifikowanych księgowych i współpracując z radcami prawnymi jak i różnymi instytucjami prawno-finansowymi, gwarantuje profesjonalizm i bezpieczeństwo świadczonych usług, które dodatkowo ubezpieczone są od odpowiedzialności cywilnej.

Zadzwoń już dzisiaj 43 827 21 96 lub napisz na biuro@sowasieradz.pl